--%>
Hakkımızda

Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz.

Tarımda Kırsal Kalkınmayı Sağlamak için yeni teknolojilerle üreticileri buluşturmaya çalışan, Tarımda altyapı sorunlarını çözümüne destek veren, Üretici ve Tüketici arasındaki koordinasyonu sağlayarak çiftçilerin ürünlerini değerlendirmeye çalışan ve sertifikalı üretimi destekleyen bir anlayış ile tarıma yönelik projeleri hayata geçiriyoruz. Bu projelerden biri olan SERA AŞ, Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN ’ın himayelerinde ve onayı ile 24 Nisan 2020 tarihinde kurulmuştur.Kurulduğu tarihten itibaren faaliyetlerine başlayan Seracılık Tic. AŞ birçok alanda tarımsal yenilikleri ilimize kazandırmaya devam etmektedir.Şirket Kuruluş Sermaye Miktarı 1.000.000 TL olup 900.000 TL (%90) payı Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne, 100.000 TL’lik (%10) payı ise BELPAŞ’a aittir. Bitkisel üretim, hayvansal üretim, organik ve organomineral gübre üretimi, kozmetik ürünleri ve el sanatları gibi birçok faaliyet kolunda çalışmalar yürütülmektedir. Bu çalışmalar ile ilimize yeni tesisler kazandırılması, istihdam sağlanması ve üreticilere farklı gelir kaynakları oluşturulması hedeflenmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

İlimizin tarımsal potansiyelini öne çıkarmak amacıyla pek çok farklı alanda iş kolları oluşturuyoruz. Böylelikle tarımsal faaliyetlerimizi çeşitlendirerek vatandaşlarımızın daha kaliteli, daha farklı tarım ürünlerine ulaşma imkânı sağlıyoruz. Ayrıca hayata geçirdiğimiz pek çok yenilik ile katma değeri yüksek tarım ürünlerinin yetiştirilmesine yönelik adımlar atmış oluyoruz.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz tarımsal potansiyelimizi en etkin bir şekilde kullanmak, tarımsal ürün desenimizi zenginleştirerek üreticilerimize yenilikleri sunuyoruz.